Placówki oświatowe: szkoły niemieckie i organizacje społeczne, które prowadzą naukę języka polskiego w Dolnej Saksonii
PRZEDSZKOLE
POLDEH e.V., Westbahnhof 13, https://www.poldeh.de
KLASY I-IV
GS Altmühlstrasse, Altmühlstrasse 21, http://gsaltmhl.alfahosting.org/
GS Heidberg, Dresdenstraße 139, https://gsheidberg.de/
GS Lamme, Lammer Heide 9, https://wordpress.nibis.de/gslamme/
GS Rheinring, Rheinring 10, http://gsrheinring.alfahosting.org/
KLASY I-X
POLDEH e.V., Westbahnhof 13, https://www.poldeh.de
KLASY I-IV
GS Parkschule, Stedinger Straße 51, https://delmenhorst-parkschule.de/
PRZEDSZKOLE
GS Wettbergen, in der Rehre 43, H-Wettbergen, https://www.gswettbergen.de/
GS Lüneburger Damm, Bevenser Weg 2, H-Heideviertel, https://www.lueneburger-damm.de/
Polska Misja Katolicka, H-Misburg, http://www.pmk-hannover.de/index.php?language=PL&gruppe=44
KLASY I-IV
Grundschule Am Stöckener Bach, Am Stöckener Bach 5, H-Herrenhausen-Stöcken, https://www.gs-am-stoeckener-bach.de/
Grundschule An der Feldbuschwende, Oheriedentrift 11, https://gs-an-der-feldbuschwende.de/
Bonifatiusschule (kath.), Bonifatiusplatz 6, H-List, http://www.bonifatiusschule-hannover.de/
Eichendorffschule (kath.), Hennigesstraße 3, H-Linden, https://www.eichendorffschule-hannover.de/
Kardinal-Galen-Schule (kath.), Hinter der Alten Burg 1, H-Misburg, https://www.kardinal-galen-schule.de/Home.95.0.html
Kardinal-Bertram-Schule, Loccumer Str. 46, H-Wülfel, https://www.kardinal-bertram-schule-hannover.de/
GS Lüneburger Damm, Bevenser Weg 2, H-Heideviertel, https://www.lueneburger-damm.de/
Grundschule Tegelweg, Tegelweg 2, H-Sahlkamp, https://www.grundschule-tegelweg.de/
GS Wettbergen, in der Rehre 43, H-Wettbergen, https://www.gswettbergen.de/
Polska Misja Katolicka, H-Misburg, http://www.pmk-hannover.de/index.php?language=PL&gruppe=44
KLASY V-XI
Goetheschule, Franziusweg 43, H-Nordstadt, https://goetheschule.de/polnisch/
IGS Stöcken, Eichsfelder Str. 38, https://igs-stoecken.org
Polska Misja Katolicka, H-Misburg, http://www.pmk-hannover.de/index.php?language=PL&gruppe=44
KLASY XI – XIII (język polski jako obcy, matura)
Goetheschule, Franziusweg 43, H-Nordstadt, https://goetheschule.de/polnisch/
KLASY I-IV
GS Kaltenweide, Zellerie 4, Langenhagen, http://gs-kaltenweide.de/
Friedrich-Ebert-Schule, Ada-Lessing-Platz 9, Langenhagen, https://www.gs-fes.de/kontakt/
GS Rethen, Steinweg 18, 30880 Laatzen, http://www.grundschule-rethen.de/
Theodor-Heuss-Schule Empelde, Barbarastraße 8, 30952 Ronnenberg, https://www.theodor-heuss-schule-empelde.de/
KLASY I – IV
Heilig-Geist-Schule (kath.), Reinhold-Tiling-Weg 62, https://www.heilig-geist-schule.de/
GS In der Dodesheide, Bassumer Str. 1, https://www.sidd-os.de/
KLASY I – IV
GS Belm, Heideweg 30, 49191 Belm, https://wordpress.nibis.de/gsbelm/
GS Dissen, Jahnstr. 3, https://www.grundschule-dissen.de/
GS Im Engelgarten (kath.), Schürenkamp 14, 49324 Melle, https://www.gs-im-engelgarten.de/
KLASY I – IV
Eichendorffgrundschule, Katholische Grundschule Wolfsburg, Im Holze 40, http://www.eichendorffschule-gs-wolfsburg.de/